top of page


POMOCNÍKŮ

 Celerová šťáva z řapíkatého celeru

​Celerová šťáva odstraňuje neurotoxiny a derma toxiny z jater, aktivuje trávicí proces, nasycuje naše tělo bioaktivními vitamíny, minerály, elektrolyty, enzymy a vyživuje nejhlubší buněčné hladiny vlhkostí. Je to vynikající protizánětlivý přípravek, který ničí škodlivé bakterie, plísně, houby a viry.

smoothie-2243369_1280.jpg

Borůvky (zejména divoké)

Borůvky obsahují obrovské množství antioxidantů a aminokyselin. Jsou jednou z nejpůsobivějších přírodních „zbraní“ proti těžkým kovům v organismu. Stejně tak likvidují viry a následky škodlivého záření. Jsou výživou pro mozek, a tudíž i střeva, jelikož mozek se střevy jsou párovými orgány a vzájemně se ovlivňují.

IMG_20210608_083826-01.jpeg

Jablka (nejlépe červená)

Jablka obsahují látky, které živý neurony v mozku a čistí tělo od těžkých kovů. Jsou bohatá na aminokyseliny, které dokáží čistit mozek od glutamátu sodného. Jablka zlepšují lymfatický systém a stav pokožky, čistí a obnovují orgány. Pektin v nich obsažený čistí tělo od bakterií, virů, huba plísní.

Apple Harvest

Chřest

Chřest zvyšuje schopnost čištění jater. Posiluje imunitní systém, zvyšuje tvorbu žluči.

chřest

Růžičková kapusta

Růžičková kapusta dokonale čistí játra. V jedné kuličce kapustičky je tolik síry, že dokáže čistit i velmi staré nánosy. Například na nejsilnější čištění jsou skvělé klíčky růžičkové kapusty, ale ty v tomto detoxu užívat nebudeme.

Růžičková kapusta
bottom of page